Erdoğan’ın Rize Mitingi’nde İnce ve Akşener pankartlı gönderme

Erdoğan’ın Rize Mitingi’nde İnce ve Akşener pankartlı gönderme


Rize Valiliği önünde konuşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting alanı vatandaşlar tarafından dolduruldu. Erdoğan’ın konuşma yapacağı alandaki pankartlar dikkat çekti. Anne tarafından Rizeli olan Muharrem İnce ve eşi Rizeli olan Akşener’e gönderme yapıldı. Pankartta, ‘Rize’nun toruniymiş, Rizenun geliniymiş, Bi çekilun bakayim, Asil Rizeli Gelmiş…’ ifadeleri yer aldı


 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de gerçekleştireceği miting alanı saatler öncesinden dolmaya başladı.

Rize Valiliği önünde konuşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting alanı saatler öncesinden hemşehrileri tarafından doldurulmaya başladı. Miting alanında asılan pankartlar ise mitinge katılan hemşerilerini güldürdü. Annesi Rizeli olan CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi ve eşi Rizeli olan İYİ Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e ithafen yazılan espirili pankart dikkatleri üzerine topladı.

Üzerinde Rize’ye has ağız ile ‘Rize’nun toruniymiş, Rizenun geliniymiş, Bi çekilun bakayim, Asil Rizeli Gelmiş…’ yazılı dev pankartın önünde Rizeliler hatıra fotoğrafları çektirerek sosyal medyada paylaştı. 

Kaynak: HaberTürk